Nawrot | Wiesława i Michał Nawrot







Chcesz ubezpieczyć samochód lub mieszkanie? A może poszukuejsz dobrego ubezpieczenia na życie? Zapraszamy do naszego Biura - oferujemy szeroką gamę usług ubezpieczeniowych większości firm funkcjonujących na polskim rynku.
 
Informacje ogólne
Biuro Obsługi Klienta
Ubezpiecz się
Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
Rzecznik Ubezpieczonych
Ubezpieczenia Majątkowe
Ubezpieczenia domów i mieszkań
Ubezpieczenia Osobowe
Ubezpieczenia komunikacyjne
Częste pytania



Ubezpieczenia domów i mieszkań
Częste pytania:

Czy można ubezpieczyć prywatny telefon komórkowy?

Ubezpieczenie prywatnego telefonu komórkowego - od kradzieży z rabunkiem - jest możliwe w ramach Pakietu TOREBKA, stanowiącego ubezpieczenie dodatkowe w ramach ubezpieczenia WARTA DOM SERWIS.

Co to jest Assistance?

Assistance to natychmiastowe świadczenie usług ułatwiających rozwiązanie wszelkich problemów wynikających z zaistnienia zdarzeń objętych ochroną ubezpieczeniową.

Coraz więcej słyszy się o napadach na osoby wracające z pracy lub szkoły. Czy WARTA posiada ubezpieczenie na wypadek takich zdarzeń ?

W ramach ubezpieczenia WARTA MIESZKANIE i WARTA DOM SERWIS Klienci mogą skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia o nazwie PAKIET TOREBKA, w ramach którego - od ryzyka rabunku - chronione są przedmioty codziennego użytku, jakie zwyczajowo nosimy przy sobie (np. torebka, teczka, portfel, gotówka, karty kredytowe, klucze). Warto podkreślić, że ochrona obejmuje również sytuacje, gdy na skrzyżowaniu zatrzymał się samochód, a przestępca poprzez zbicie szyby rabuje torebkę / teczkę znajdującą się wewnątrz auta.

Czy przy ubezpieczeniu domu/lokalu można liczyć na zniżki z tytułu posiadania zabezpieczeń przeciw włamaniowych np. alarmu ?

Przy wyliczaniu składki za ubezpieczenie obejmujące zakresem kradzież z włamaniem Klient może liczyć na zniżki z tytułu posiadania zabezpieczeń przeciw włamaniowych np. alarmu, dozoru osiedla, atestowanych drzwi przeciw włamaniowych, atestowanego zamka, krat, rolet antywłamaniowych.

Czy dom jednorodzinny można ubezpieczyć na okres wakacji ?

Zarówno ubezpieczenie WARTA DOM SERWIS jak i WARTA MIESZKANIE przewidują możliwość ubezpieczenia na okresy krótkoterminowe, z tym, że minimalny okres ubezpieczenia wynosi 3 miesiące.

© VIP s.c. W.M. Nawrot, ul. Przejazd 5, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, tel. 022 775 43 33, 775 50 30
powered by Hapay.pl