Nawrot | Wiesława i Michał NawrotZ nami zaplanujesz wakacje swoich marzeń. Oferujemy wycieczki krajowe i zagraniczne, wyjazdy do sanatoriów, organizację wycieczek szkolnych i wszelkich innych form turystyki. Zapoznaj się z naszą ofertą >>
 
Biuro podróży
Oferta
Sanatoria
Biuro Obsługi Klienta
Poradnik Turysty
Sprzedaż biletów autokarowych i promowych
Sprzedaż biletów lotniczych
Euro < 26
Karta Euro<26
Polisa WORLD
Polisa SPORT
Polisa POLSKA
Regionalna Informacja Turystyczna Powiatu Nowy Dwór Maz. i okolic
Karta Euro<26
Informacje ogólne
  • Zniżki z Kartą Euro<26 - Twój sposób na duże oszczędności!
  • Karta Euro<26 daje Ci dostęp do największej europejskiej sieci zniżek młodzieżowych.
  • Masz ponad 100.000 zniżek w Europie
  • Korzystasz z 5.000 zniżek w Polsce
  • Taniej podróżujesz po świecie i Polsce, oszczędzasz kupując markowe ciuchy, jedząc w restauracji i bawiąc się w klubie ze znajomymi. Sam wybierz na co właśnie masz ochotę!
Jak oszczędzasz z Euro<26?

Załóżmy, że szukasz sprzętu na wypad w góry ze znajomymi. Znajdujesz najbliższy sklep HiMountain. Za kurtkę outdoor płacisz 450 zł. Pokazujesz swoją Kartę Euro<26 i masz 10% zniżki! W kieszeni zostało ci 45 zł. - tym samym w całości lub w dużej części zwrócił Ci się koszt Karty (zależnie od wersji, którą wybrałeś).
... teraz pomyśl jak często kupujesz ciuchy, sprzęt sportowy, chodzisz do kina albo na imprezy, wywołujesz zdjęcia lub podróżujesz po kraju i za granicę. W Polsce masz prawie 5.000 zniżek, w Europie ponad 100.000. Zniżki z Kartą Euro<26 pozwolą Ci zaoszczędzić konkretne pieniądze - tym większe im częściej z nich skorzystasz.

Zobacz także: http://euro26.pl/znizki/


Zniżki tam gdzie ich potrzebujesz.

Euro<26 daje Ci zniżki na co chcesz - wybierasz z siedmiu podstawowych kategorii: Edukacja, Kultura i rozrywka, Sklepy, Sport i wypoczynek, Transport i podróże, Usługi, Zakwaterowanie i wyżywienie. Co w nich znajdziesz? To czego właśnie potrzebujesz! - zniżki na bilety lotnicze, sprzęt sportowy i turystyczny, markowe ciuchy, wejściówki do klubów muzycznych i dyskotek, bilety do kina i do teatru, kursy języowe, programy "Work&Travel" i całą masę innych ofert dostępnych tylko dla posiadaczy Karty Euro<26. Liczba zniżek stale rośnie - w Polsce sięga już niemal 5.000, w Europie przekroczyła już 100.000! 


Ubezpieczenie w Euro<26 - bezpieczeństwo przez cały rok!

Wszystkie Karty Euro<26 mają standardowo dołączone ubezpieczenie. Dzięki niemu nie martwisz się o koszty związane z ewentualnym leczeniem za granicą lub wypadkiem. Swobodnie podróżujesz po świecie przez 365 dni w roku.


Kartę Euro<26 możesz mieć z jedną z trzech polis ubezpieczeniowych:
Każda polisa została opracowana tak, by jak najlepiej odpowiadać różnym potrzebom jej posiadaczy i zapewnić im maksymalne bezpieczeństwo. Polisy różnią się zakresem działania, kwoty na jakie jesteś ubezpieczony są takie same w każdym z trzech wariantów. Wybierz opcję, która odpowiada Twoim potrzebom i korzystaj z bezpieczeństwa jakie daje Ci ubezpieczenie w Euro<26 polisy.


© VIP s.c. W.M. Nawrot, ul. Przejazd 5, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, tel. 022 775 43 33, 775 50 30
powered by Hapay.pl