Nawrot | Wiesława i Michał NawrotPotrzebujesz telefonu komórkowego do prywatnego użytku? Prowadzisz firmę i chciałbyś, aby ktoś doradził Ci przy wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania? Przyjdź do nas! Przedstawimy Ci nasze pomysły na niższe rachunki telefoniczne!
 
Ważne kontakty
Zostań Abonentem
Dodatkowe usługi w Erze
Biuro numerów
Usługi
Biuro Obsługi KlientaBiuro numerów

Usługa dostępna w: Oferta z abonamentem, Oferta dla Biznesu, Tak Tak

Zdarzają się sytuacje, kiedy potrzebny jest pilny kontakt z inną osobą. Znamy jej imię i nazwisko, nawet dokładny adres, niestety nie znamy jej numeru telefonu. Podobnie, zdarzają się sytuacje, kiedy konieczny jest natychmiastowy kontakt z firmą danej branży, która jest najbliżej i najszybciej może przybyć i usunąć np. awarię. Teraz nie jesteś już w takich chwilach sam! Wystarczy zadzwonić pod numer 602913 (dla użytkowników Ery) lub 602913 000 (z każdej innej sieci) do Biura Numerów, aby połączyć się z konsultantem, który wyszuka odpowiednie informacje. Jeśli nie możesz wykonać połączenia, wejdź do Omnixa lub na www.eraomnix.pl - tam w zakładce Znajdź umieściliśmy m. in. usługi Znajdź Osobę i Znajdź Firmę. Odnalezione firmy możesz zobaczyć na mapie!

Biuro Numerów to dostęp do informacji o numerach telefonów abonentów sieci Era oraz użytkowników systemu Tak Tak.
Biuro Numerów to dostęp do danych teleadresowych (w tym numeru NIP) 900 tys. firm i instytucji przygotowanych przez Panoramę Firm.

Biuro Numerów to także informacja w języku angielskim dla obcokrajowców odwiedzających Polskę dot. Firm, instytucji oraz informacji o abonentach prywatnych PTC
Konsultant ma możliwość bezpośredniego połączenia z wybranym numerem (tzw. call complition) completion co oszczędza czas - nie trzeba wykonywać osobnego połączenia

Konsultant może również przesłać SMSem wyszukany numer telefonu wraz z podstawowymi danymi teleadresowymi dotyczącymi właściciela numeru (imię i nazwisko osoby lub nazwa firmy). Usługa ta dostępna jest dla wszystkich klientów Biura Numerów niezależnie od sieci.

Można także wykorzystać możliwości lokalizacyjne usługi, np. gdy szukamy informacji o najbliższej pomocy drogowej, bo właśnie zepsuł nam się samochód. Wystarczy zadzwonić pod 602913 - konsultant znajdzie najbliższy punkt pomocy drogowej lub warsztat, a nawet bezpośrednio z tym punktem połączy.

Połączenia z numerem 602 913 i 602 913 000 wg cennika właściwej dla danej taryfy dzwoniącego.

Regulamin świadczenia usług w Biurze Numerów sieci Era.© VIP s.c. W.M. Nawrot, ul. Przejazd 5, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, tel. 022 775 43 33, 775 50 30
powered by Hapay.pl