Nawrot | Wiesława i Michał NawrotPotrzebujesz telefonu komórkowego do prywatnego użytku? Prowadzisz firmę i chciałbyś, aby ktoś doradził Ci przy wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania? Przyjdź do nas! Przedstawimy Ci nasze pomysły na niższe rachunki telefoniczne!
 
Ważne kontakty
Zostań Abonentem
Dodatkowe usługi w Erze
Biuro numerów
Usługi
Biuro Obsługi KlientaZostań Abonentem
Wymagane Dokumenty

W celu zawarcia umowy na korzystanie z usług sieci Era należy zgłosić się do jednego z naszych punktów sprzedaży z wymienionymi poniżej dokumentami.

W przypadku, gdy klient jest już abonentem Era wymagane są:
  • dowód osobisty i upoważnienie do podpisania umowy (jeżeli zachodzi taka potrzeba),
  • oryginał zaświadczenia o wpisie do rejestru lub dokumentu rejestracji firmy oraz wypełnienie oświadczenia, że ww. dokument jest aktualny i żadne dane (NIP, REGON) nie uległy zmianie.
  • Abonent nie może zalegać z opłatami za inne telefony (musi to być potwierdzone oświadczeniem kierownika salonu sprzedaży).
  • Przy zawieraniu umowy Klient płaci tylko za telefon (jeśli kupuje nowy aparat wraz z aktywacją). Klient nie płaci nic, jeśli kupuje samą aktywację.

W przypadku Umów o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych zawieranych w stacjonarnych punktach sprzedaży (Salony i Sklepy Firmowe, Sklepy Franczyzowe, Autoryzowane Punkty Sprzedaży) od klientów o statusie spółka cywilna, spółka partnerska, spółka jawna, spółka komandytowa, spółka komandytowo-akcyjna, spółka z o.o. i spółka akcyjna reprezentowanych przez osoby nie wymienione w dokumencie rejestracji firmy wymagane jest pełnomocnictwo sporządzone notarialnie, o ile w chwili zawarcia Umowy o ŚUT nie są jeszcze Abonentami sieci Era lub ich staż abonencki nie przekracza 135 dni.

© VIP s.c. W.M. Nawrot, ul. Przejazd 5, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, tel. 022 775 43 33, 775 50 30
powered by Hapay.pl