Nawrot | Wiesława i Michał NawrotZ nami zaplanujesz wakacje swoich marzeń. Oferujemy wycieczki krajowe i zagraniczne, wyjazdy do sanatoriów, organizację wycieczek szkolnych i wszelkich innych form turystyki. Zapoznaj się z naszą ofertą >>
 
Biuro podróży
Oferta
Sanatoria
Biuro Obsługi Klienta
Poradnik Turysty
Sprzedaż biletów autokarowych i promowych
Sprzedaż biletów lotniczych
Euro < 26
Regionalna Informacja Turystyczna Powiatu Nowy Dwór Maz. i okolic
Warszawa Okęcie
Warszawa Okęcie
Katowice Pyrzowice
Poznań Ławica
Wrocław Starachowice
Kraków Balice
Gdańsk Rębiechowo
Szczecin Goleniów
Port Lotniczy im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy
Łódź Lublinek
Zielona Góra Babimost
Port Lotniczy Modlin (w budowie)
Warszawa Okęcie

Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina usytuowany jest w południowo-zachodniej części Warszawy, w odległości ok. 10 km od centrum miasta.
Dojazd możliwy jest samochodem, autobusami komunikacji miejskiej MZA, taksówką, autobusami Polskiego Expressu, a także autobusami hotelowymi – shuttle bus. Do portu prowadzi arteria komunikacyjna – ul. Żwirki i Wigury.

Ważne telefony:

Centrala Portu Lotniczego – tel. +48 (22) 650-11-11
Informacja lotniskowa - tel. +48 (22) 650-42-20
Parkingi - tel. +48 (22) 650-41-22

Wolny Obszar Celny:

Na terenie Portu Lotniczego funkcjonuje Wolny Obszar Celny (WOC), w którym działają sklepy oferujące pasażerom podróżującym w ruchu międzynarodowym i opuszczającym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, towary nie objęte cłem.
Niezbędnym dokumentem uprawniającym do zakupów w sklepach WOC jest ważna karta pokładowa (boarding pass).
Prosimy pamiętać, że towary nabyte na terenie WOC nie mogą być odstąpione do czasu opuszczenia granicy Rzeczypospolitej Polskiej.
Od 1 maja 2004 roku prawo do nabywania towarów nie objętych cłem i podatkiem mają jedynie ci pasażerowie, którzy udają się do krajów nie należących do Unii Europejskiej (z popularnych kierunków to: Turcja, Tunezja, Egipt, Wyspy Kanaryjskie). Podróżni udający się do krajów wspólnoty (Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Polska, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy) mają prawo dokonywania zakupów w sklepach wolnocłowych, jednakże do cen nabywanych przez nich towarów zostaną doliczone cło i podatek.© VIP s.c. W.M. Nawrot, ul. Przejazd 5, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, tel. 022 775 43 33, 775 50 30
powered by Hapay.pl