Nawrot | Wiesława i Michał NawrotZ nami zaplanujesz wakacje swoich marzeń. Oferujemy wycieczki krajowe i zagraniczne, wyjazdy do sanatoriów, organizację wycieczek szkolnych i wszelkich innych form turystyki. Zapoznaj się z naszą ofertą >>
 
Biuro podróży
Oferta
Sanatoria
Biuro Obsługi Klienta
Poradnik Turysty
Sprzedaż biletów autokarowych i promowych
Sprzedaż biletów lotniczych
Euro < 26
Karta Euro<26
Polisa WORLD
Polisa SPORT
Polisa POLSKA
Regionalna Informacja Turystyczna Powiatu Nowy Dwór Maz. i okolic
Polisa WORLD
Koszty Leczenia za granicą (KL) do 60.000 Euro
Polisa WORLD zapewnia pokrycie poniesionych za granicą kosztów leczenia. W przypadku gdy za granicą nagle zachorujesz, albo przydarzy Ci się wypadek, nie martwisz się wysokimi rachunkami za leczenie. Ubezpieczyciel sam zapłaci za opiekę lekarską i leki, albo zwróci Ci poniesione wydatki. KL działa wszędzie poza granicami Polski. Wyjątkiem są tylko USA i Kanada - na te kraje wykupisz dodatkową polisę w specjalnej, niższej cenie dla posiadaczy Karty Euro<26.

Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) do 20.000 zł
Polisa WORLD to także odszkodowanie z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków. Jeżeli w wyniku wypadku doznasz np. złamania ręki, to przysługuje Ci z tego tytułu odszkodowanie. Wykaz urazów objętych odszkodowaniem sprawdzisz w szczegółowych warunkach polisy. NNW w polisie WORLD działa na całym świecie za wyjątkiem Stanów Zjednoczonych i Kanady. Jeżeli wybierasz się właśnie tam, dodatkowa polisa będzie najlepszym rozwiązaniem - z Kartą Euro<26 wykupisz ją taniej!

Ubezpieczenie odpowiedzialności Cywilnej (OC) do 50.000 Euro
Z polisą WORLD jesteś ubezpieczony od odpowiedzialności za nieumyślne wyrządzenie szkody osobom trzecim. Oznacza to, że jeśli ktoś zażąda od Ciebie odszkodowania np. za nieumyślne zniszczenie jego własności, to polisa pokryje tego typu koszty do 50.000 Euro. OC w polisie WORLD działa wszędzie poza granicami Polski z wyłączeniem USA i Kanady. W razie podróży do tych krajów Euro<26 daje Ci możliwość wykupienia dodatkowej polisy ze specjalną zniżką.

Ubezpieczenie w szkole i na uczelni
Polisa z powodzeniem sprawdza się jako ubezpieczenie dla uczniów i studentów na czas nauki. Mając ją nie musisz dodatkowo płacić za ubezpieczenie w sekretariacie szkolnym lub dziekanacie Twojej uczelni.

Praca i nauka za granicą
Z Polisą WORLD możesz swobodnie podejmować pracę za granicą, jeżeli tylko jest ona legalna. To samo dotyczy nauki w szkołach i na uczelniach zagranicznych, programów "Work&Travel", nauki w szkołach językowych, staży naukowych, wymian studenckich i uczniowskich.

Sport i turystyka w Polsce i za granicą
Polisa chroni Cię również w trakcie Twoich podróży, turystycznych wypadów krajoznawczych i amatorskigo uprawiania sportu (także sportów zimowych jak narty i snowboard) - zarówno w Polsce i jak i za granicą.

© VIP s.c. W.M. Nawrot, ul. Przejazd 5, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, tel. 022 775 43 33, 775 50 30
powered by Hapay.pl