Nawrot | Wiesława i Michał NawrotZ nami zaplanujesz wakacje swoich marzeń. Oferujemy wycieczki krajowe i zagraniczne, wyjazdy do sanatoriów, organizację wycieczek szkolnych i wszelkich innych form turystyki. Zapoznaj się z naszą ofertą >>
 
Biuro podróży
Oferta
Sanatoria
Biuro Obsługi Klienta
Poradnik Turysty
Sprzedaż biletów autokarowych i promowych
Sprzedaż biletów lotniczych
Euro < 26
Karta Euro<26
Polisa WORLD
Polisa SPORT
Polisa POLSKA
Regionalna Informacja Turystyczna Powiatu Nowy Dwór Maz. i okolic
Polisa POLSKA
Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) do 20.000 zł
Polisa POLSKA zapewnia odszkodowanie z tytułu Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) do wysokości 20.000 zł i działa wyłącznie na terenie Polski. Jeżeli w wyniku wypadku doznasz np. złamania ręki, to przysługuje ci z tego tytułu odszkodowanie. Wykaz urazów objętych odszkodowaniem sprawdzisz w szczegółowych warunkach polisy. NNW w polisie POLSKA działa wyłącznie na terenie naszego kraju.

Ubezpieczenie w szkole i na uczelni
Polisa POLSKA z powodzeniem sprawdza się jako ubezpieczenie dla uczniów i studentów na czas nauki. Mając ją nie musisz dodatkowo płacić za ubezpieczenie w sekretariacie szkolnym lub dziekanacie Twojej uczelni. Jesteś ubezpieczony przez cały rok na terenie naszego kraju.

Sport i turystyka w Polsce
Polisa chroni Cię również w trakcie Twoich podróży, turystycznych wypadów krajoznawczych i amatorskigo uprawiania sportu (także sportów zimowych jak narty i snowboard) - wszędzie na terenie Polski.

© VIP s.c. W.M. Nawrot, ul. Przejazd 5, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, tel. 022 775 43 33, 775 50 30
powered by Hapay.pl